Hizmetlerimiz..

Ürün & Ambalaj Tasarımı

Mevcut ürününüzü ve ambalajını geliştirerek tekrar sunmak veya yepyeni bir ürün ve tasarımla pazara çıkmak istiyorsunuz. Sunum formu ve ambalajınızı belirlerken malzeme ve proses için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği verelim, malzemeyi geliştirelim, grafik tasarımını yapalım, klişe ve baskı öncesi işlemleri tamamlayalım. Uzmanına bırakın ürününüz kendini göstersin..

hemen temas kurun..
Baskı & Kesim Hizmetleri

En güncel donanımlara sahip hassas toleranslardaki üretim hatlarımız ve uzman kadromuz flekso baskı, zemin sıvama/laklama, dilimleme, tabakalama ve poşet kesim işleriniz için hizmet sunmaya hazır. Fason üretimde en önemli koşul olan hızlı ve hatasız teslimat için yıllardır edindiğimiz üretim deneyimlerimizi de sizinle paylaşıyoruz.

hemen temas kurun.
Perforasyon & Ebatlama Hizmetleri

Sıcak veya nemli bir dolum yapacaksınız; nefes alabilen bir ambalaja ihtiyacınız var. Dilerseniz bizden, dilerseniz kendi malzemenize uygulayabileceğimiz mikro veya makro perforasyon hizmetlerimizden yararlanın, hattınız hızlansın, karlı çıkın. Veya bana bobin değil tabaka lazım diyorsanız gelin dilediğiniz ebatta baskılı malzemeniz için fotoselli kesim hizmetimizi kullanın. Dükkan sizin.

hemen temas kurun..